O nas

Nasza hodowla jest małą, domową hodowlą, zarejestrowaną w Śląskim Klubie Miłośników Kotów Rasowych pod patronatem FPL i FIFE. Obecnie w naszej hodowli mieszkają 4 kotki rosyjskie niebieskie: CH Kaya Leśne Zacisze*PL, IC Fiona leśne Zacisze*PL, GIC Alyson First Russel*PL oraz  Xara Leśne Zacisze*PL. Kotki i kocięta są częścią naszego życia, stale przebywają wśród nas uczestnicząc w naszym życiu rodzinnym. Kocięta od narodzin są przyzwyczajane do kontaktu z ludźmi i innymi zwierzakami. Ogromne dawki przytulania i głaskania dają im poczucie bezpieczeństwa oraz miłości od ludzi. Kotki w zamian darzą nas zaufaniem, przywiązaniem i pięknie mruczą.

Wszystkie kociaki z racji naszych częstych wyjazdów poza miasto są przyzwyczajone do jazdy samochodem gdyż za każdym razem (co tydzień) zabieramy całą ekipę ze sobą. Jak można takie słodkości zostawić na dłużej niż kilka godzin samemu w domu :)

Historia naszej hodowli:

Kociaki w naszym domu pojawiały się już od 2001r. Jednak były to kociaki bez rodowodu. Kiedyś przypadkiem trafiliśmy na jedną z wystaw kotów w wyniku której wciągnęliśmy się w całe to towarzystwo kocie ;) Padł pomysł założenia własnej hodowli a co za tym idzie wybór odpowiedniej dla nas rasy. Poszukiwania zaprowadziły nas do hodowli kotów rosyjskich niebieskich Niebieska Perła w Warszawie i na Święta Wielkanocne 2009 r przywieźliśmy naszą Nikitę. Od samego początku tak ją pokochaliśmy, że założenie hodowli było już tylko formalnością ;) I tak powstało LEŚNE ZACISZE*PL.

Nasze kocięta doskonale nadają się dla rodzin z dziećmi, dla osób samotnych, do mieszkań i domów jednorodzinnych. Po prostu pasują do wszystkiego i wszystkich ;)