Wyślij opinię
 


Renata ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ): Clara-Lola

Od 3 miesięcy częścią naszej rodziny jest koteczka Clara, którą domownicy nazywają Lolą. Lola zadomowiła się u nas bardzo szybko. Od pierwszych chwil potrafiła korzystać z kuwety, nie bała się żadnych dźwięków. Lola to wulkan energii, wszędzie jej pełno, wszystko musi widzieć i wszystkiego musi dotknąć. Wszędzie musi być pierwsza. Lola wybrała sobie swojego opiekuna i to jemu mówi że jest głodna albo że chce się jej spać lub jest jej źle. Uwielbia być noszona na rękach. Jest strasznym pieszczochem i chce być ciągle przytulana. Uwielbia zabawy, a zwłaszcza gdy domownicy idą już spać. Przyjechała do nas zaszczepiona, po kastracji, zachipowana, z rodowodem i książeczką zdrowia. Dostała wyprawkę między innymi swój kocyk na którym lubi spać. Po udanej izolacji z socjalizacją, ze względu na psa zwiedziła w domu każdy kąt. Nie ma już miejsca do którego by nie zajrzała. Lola jest zagorzałą i wierną fanką piłki nożnej. Uwielbia siedzieć przed telewizorem i wpatrywać się w latającą piłkę. To wszystko wyniosła z domu rodzinnego.

        Pani Małgosia i Pan Andrzej to ludzie o wielkim sercu, które włożyli w wychowanie kocich maluchów. Pani Małgosia służyła radą i pomocą zawsze, gdy tego potrzebowaliśmy. Szczegółowo odpowiadała na nasze pytania, a po przekazaniu Loli w nasze ręce interesowała się jak Lola się aklimatyzuje i radzi sobie w nowym środowisku.

        Z całego serca polecamy hodowlę "Leśne Zacisze". Jeśli chcecie przyjaciela na długie lata to tylko z tej hodowli. Rusek niebieski z Leśnego Zacisza to najwyższa jakość i klasa sama w sobie.


22. 05. 2021
Jolanta Matura ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ): ?

Cosmo (nazywany przez nas Zordonkiem) jest naszym pierwszym kotkiem. Już pierwszego dnia zadomowił się w nowym miejscu i nie miał problemu z korzystaniem z kuwety. Jest bardzo tulaśny, towarzyski i ciekawski. Lubi się bawić, ale czasem jest niezłym łobuzem :) ❤️

Pani Małgorzata ma bardzo duża wiedzę i przekazała nam wiele cennych informacji. W razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości służy radą i pomocą. Dlatego z całego serca polecamy hodowlę Leśne Zacisze. 


09. 03. 2021
Monika i Łukasz i Gosia ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ): Nasza Zoja

Z całego serca POLECAMY hodowlę Pani Małgorzaty, która wnosi ogrom serca w wychowanie i przygotowanie kotków do ich nowych domków. Pani Małgorzata zawsze bardzo chętnie i z wielkim zaangażowaniem odpowiada na nasze pytania dotyczące koteczka, jego żywienia i wszystkich spraw związanych z jego pojawieniem się w naszym domu.

Od dwóch tygodni jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami cudownej kotki o imieniu Zoja, która po prostu skradła nasze serca. Jest bardzo mądrym i żywiołowym kotkiem, lubi zabawy na drapaku i ciągłe mizianie ???️ Uwielbia siedzenie na parapecie i podziwianie widoków zza okna.

Nie ma zdarzenia w domu, w którym Zoja nie brała by udziału. Od porannego budzika towarzyszy nam przy każdej czynności, jak ranne mycie zębów,  ubieranie się czy przygotowywanie śniadania. Oczywiście po uprzednim podaniu śniadanie kotce ?. Wyjście do pracy to istny wyścig do drzwi. Po powrocie do domu jesteśmy witani całą gamą miauknięć zakończonych pobytem na rękach naszej kotki. Popołudnie spędzamy na zabawach, i tu najlepszą zabawką jest papierowa kulka, po których dostajemy od naszej kotki godzinę ‘’wolnego’’ podczas której Zoja korzysta z zasłużonej drzemki. Wieczorne ścielenie łóżka to kolejne wyzwanie, podczas którego kotka wykorzystuje swoje nieprawdopodobne zdolności w przeszkadzaniu nam :D:D:D.  Nie ma miejsca w mieszkaniu, którego Zoja by nie zwiedziła i w którym nie zostawiła by zabawki. Jakakolwiek praca przy laptopie musi się zakończyć po około 20 minutach, ponieważ po tym czasie głównym użytkownikiem klawiatury zostaje Zoja :D</


08. 03. 2021
Kinga Madej ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ): Super hodowla

Super hodowla, wspaniali ludzie  z wielkim sercem dla kociaków. Kotka odebraliśmy 19.02 - mały prawdziwy słodziak :) odrobaczony, zaszczepiony, nauczony załatwiania się do kuwety - poprostu pełen profesjonalizm. Jesteśmy zachwyceni.  Jeszcze raz dziękujemy  i oczywiście polecamy całym sercem.


23. 02. 2021
Jolanta Herman ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ): Opinia

Kotek z miotu C, Corin (dla przyjaciół Timur) od kilku dni jest z nami.  To nowy członek naszej rodziny - wspaniale wychowany, cudownie przytulaśny, rozmruczany, bardzo żywy i towarzyski. Ładnie je, grzecznie śpi, uwielbia być na rękach lub na kolankach. Nie boi się sprzętu domowego, chętnie towarzyszy nam we wszystkich zajęciach. Pięknie się bawi. Lepszego i piękniejszego nie mogliśmy sobie wymarzyć. Widać, że pani Małgorzata jest z kotkami bardzo zżyta, a nam służy radą i pomocą. Kot rosyjski niebieski? Najlepiej z hodowli "Leśne Zacisze"!! Pozdrawiam serdecznie.


23. 02. 2021
 
Powered by Phoca Guestbook